13.12.2020

Igor Woźniak 3, Ola Nowakowska 6 w Pucharze Polski juniorów młodszych.

12 grudnia w Gdańskiej Szkole Floretu odbył się pierwszy w tym sezonie Puchar Polski juniorów młodszych.

We florecie chłopców najlepszy z naszego klubu okazał się Igor Woźniak, który zakończył turniej na najniższym stopniu podium. Antoni Bem zakończył turniej na 19 miejscu, natomiast Oliwier Ciepły na miejscu 55.

Turniej wygrał Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK, który pokonał w finale 15:08 Mikołaja Olszewskiego TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU.

We florecie dziewcząt najlepszę zawodniczką z naszego klubu okazała się Aleksandra Nowakowska, która zajęła 6 miejsce. Zuzanna Wojewódzka zakończyła turniej na miejscu 17. Walki o wejście do najlepszej 32 przegrały Zuzanna Góralczyk 47 miejsce, Maria Domagała 49 miejsce. Do wyjścia z eliminacji grupowej zabrakło dwóch trafień Roksanie Gałęskiej, która zakończyła turniej na miejscu 55.

Turniej wygrała Karolina Żurawska TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU, która wygrała z Amelią Olszewską UKS ATENA GDAŃSK.