19.12.2020

Martyną Jelińska wygrywa Puchar Polski seniorów we Wrocławiu.

Świetnie zaprezentowała się podopieczna Włodzimierza Węcławka Martyna Jelińskia podczas drugiego w tym sezonie Pucharu Polski Seniorów. W drodze do najwyższego stopnia podium Martyna pokonała w tabeli 1/16 Karolinę Żurawską 15:09. W ćwierćfinalew wygrała z Hanną Łyczbińską 15:06. Po bardzo zaciętej wygranej półfinałowej walce 13:12 z Martyną Długosz z KU AZS-UAM Poznań Martyna awansowała do finału gdzie spotkała się z Julią Walczyk. Od początku walki Martyna uzyskała prowadzenie, którego nie ddała do końca walki. Trzecie miejsce zajęła Martyna Synoradzka. W szerokim finale mieliśmy jeszcze jedną zawodniczkę z naszego klubu, Aleksandra Wieczorek zakończyła turniej na miejscu 6. Watro wspomnieć, że siedem pierwszych miejsc w Pucharze Polski seniorek we Wrocławiu zajęły zawodniczki z Poznania.