02.10.2021

Kacper Szczypiński zajął 8 w I Pucharze Polski seniorów!!!

W sobotę 2 października odbył się I w tym sezonie Puchar Polski seniorów w Obornikach Śląskich. Najlepsze miejsce z naszego klubu zajął Kacper Szczypiński. Podopieczny Tomasz Ciepłego po przegranej z Piotrem Borowcem z KS AZS AWFiS Gdańska 15:10 zajął bardzo dobre 8 miejsce.  Maciej Bem po przegranej o wejście do szerokiego finału ze zwycięzcą turnieju Michałem Siessem 15:8 zajął miejsce 14. Trzech naszych zawodników przegrało walki o wejście do najlepszej 16: Adrian Wojtkowiak miejsce 24, Igor Woźniak miejsce 30, Kamil Matusewicz miejsce 32. Po przegranych walkach o wejście do najlepszej 32 zajęli kolejno miejsca: Alan Pawski miejsce 42, Olaf Wiśnik miejsce 47, Oliwier Ciepły miejsce 50. Po nieudanych walkach w eliminacji grupowej na 54 miejscu zakończył turniej Antoni Bem.

Turniej wygrał wspomniany Michał Siess KS AZS-AWFiS Gdańsk. Drugie miejsce zajął junior Adam Jakubowski z tego samego klubu. Na trzecim miejscu uplasowali się Andrzej Rządkowski WROCŁAWIANIE oraz Piotr Borowiec KS AZS-AWF Gdańsk

Jutro na plansze w Obornikach Śląskich wyjdą florecistki.