18.09.2021

Lachman, Wieczorek, Woźniak na podium I Pucharu Polski juniorów!!!

!8 września w Bydgoszczy odbył się I w tym sezonie Puchar Polski juniorów. Fantastycznie spisali się podopieczni Tomasza Ciepłego. We florecie kobiet Antonia Lachman wygrała w finale z koleżanką klubową Aleksandrą Wieczorek 15:12. We florecie mężczyzn na najniższym stopniu podium zameldował się Igor Woźniak. Najlepsze wyniki w kategorii junior odnotowali: Kamil Matusewicz miejsce 9 oraz Zuzanna Wojewódzka miejsce 13. Turniej we florecie mężczyzn wygrał Adam Jakubowski KS AZS-AWFiS Gdańsk, który pokonał w finale Szymona Pacholczyka IKS LESZNO 15:5.