26.10.2022

Mira Woźniak zwycięża, Feliks Wiśnik na trzecim stopniu podium w Pucharze Rajców Gdańskich!!!

W minioną sobotę 22.10.2022 r. odbył się turniej „O Puchar Rajców Gdańskich”. W kategorii do lat 11 na najwyższym stopniu podium stanęła Mira Woźniak.  Mira wygrywając wszystkie walki w grupie rozstawiła się z numerem dwa. W eliminacji bezpośredniej nie dała szans żadnej zawodniczce i ostatecznie w finale pokonała bardzo dobrą zawodniczkę Alicję Gatz 8:2.

W najstarszej kategorii wiekowej 3 miejsce zajął Feliks Wiśnik, rozstawił się on pierwszy po grupach i po zaciętej walce przegrał w półfinale z Olgierdem Borkowskim 9:12. W tej samej kategorii wiekowej w najlepszej "ósemce" uplasowała się Florentyna Wiśnik zajmując ostatecznie 6 miejsce.

Jest to bardzo dobry prognostyk na kolejne turnieje w sezonie 2022/23.

Brawa dla organizatorów i zwycięzców turnieju!