Luiza Wojewódzka

2019

III miejsce  Sant Jordi Trophy (6/7.04 Barcelona) Zuzanna Wojewódzka

2018

I miejsce  Otwarte Mistrzostwa Szkół - XXV Memoriał Tadeusza Mieloszyńskiego kat. dzieci (23.11 Śrem) Zuzanna Wojewódzka
III miejsce  Otwarte Mistrzostwa Szkół - XXV Memoriał Tadeusza Mieloszyńskiego kat. dzieci (23.11 Śrem) Wiktoria Bogucka
III miejsce  Otwarte Mistrzostwa Szkół - XXV Memoriał Tadeusza Mieloszyńskiego kat. młodzik (23.11 Śrem) Roksana Gałęcka
V miejsce  Otwarte Mistrzostwa Szkół - XXV Memoriał Tadeusza Mieloszyńskiego kat. dzieci (23.11 Śrem) Florentyna Wiśnik
VI miejsce  Otwarte Mistrzostwa Szkół - XXV Memoriał Tadeusza Mieloszyńskiego kat. młodzik (23.11 Śrem) Zuzanna Góralczyk
III miejsce Międzynarodowy Turniej dzieci i młodzików (02.12 Wrocław) Zuzanna Wojewódzka
II miejsce Wuteh-Cup kat. dzieci (10.11 Toruń) Zuzanna Wojewódzka
III miejsce Wuteh-Cup kat. zuch (10.11 Toruń) Florentyna Wiśnik
II miejsce Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy kat. dzieci (Bydgoszcz 03.11) Zuzanna Wojewódzka
V miejsce Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy kat. zuch (Bydgoszcz 03.11) Florentyna Wiśnik
I miejsce I Memoriał Michała Kosickiego kat. dzieci (16.06 Bydgoszcz) Zuzanna Wojewódzka
VI miejsce I Memoriał Michała Kosickiego kat. dzieci (16.06 Bydgoszcz) Florentyna Wiśnik
VII miejsce I Memoriał Michała Kosickiego kat. dzieci (16.06 Bydgoszcz) Zuzanna Góralczyk
VI miejsce XI Europejski Festiwal Szermierki kat. dzieci (Poznań 02.06) Zuzanna Wojewódzka
VIII miejsce "Gdańska Kuźnia" kat. dzieci (Gdańsk 19.05) Zuzanna Wojewódzka
I miejsce Puchar Ziem Północnych kat. skrzat (Szczecin 07.04) Mira Woźniak
VII miejsce Puchar Ziem Północnych kat. dzieci (Szczecin 07.04) Zuzanna Wojewódzka
V miejsce O Puchar Rajców Gdańskich kat. dzieci (Gdańsk 03.03) Zuzanna Wojewódzka

2017

VII miejsce Ogólnopolski Turniej Młodzików, Dzieci i Zuchów WUTEH CUP kat. dzieci (Toruń 11.11) Barbara Lachman
III miejsce Kaszubska Jesień kat. dzieci ( Gdańsk 24.09) Zuzanna Wojewódzka
VIII miejsce Kaszubska Jesień kat. dzieci ( Gdańsk 24.09) Barbara Lachman
VIII miejsce dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Drzonków 10.05) Zofia Hałaburda
III miejsce Youngster Cup kat. 2006-2007 (Szczecin 08.01) Zuzanna Wojewódzka
VI miejsce Youngster Cup kat. 2006-2007 (Szczecin 08.01) Barbara Lachman

2016

V miejsce III Puchar Polski juniorów młodszych (Gdańsk 03.12) Zofia Hałaburda
III miejsce Mistrzostwa Szkół Wielkopolski kat. Sp. (Śrem 10.11) Julia Jakubowska
V miejsce Mistrzostwa Szkół Wielkopolski kat. Sp. (Śrem 10.11) Amelia Biegańska
VII miejsce Mistrzostwa Szkół Wielkopolski kat. Sp. (Śrem 10.11) Zofia Żurawska
VIII miejsce Mistrzostwa Szkół Wielkopolski kat. Sp. (Śrem 10.11) Aleksandra Tańska
II miejsce Youngster Cup kat. 2006-2007 (11.06 Spremberg) Zuzanna Wojewódzka
Brązowy medal dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Olsztyn 03.05) w składzie: Hałaburda
V miejsce dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Olsztyn 03.05) w składzie: Kolibabka
III miejsce Youngster Cup kat. 2002-2003 (Drzonków 16.04) Aleksandra Napierkowska
VI miejsce Youngster Cup kat. 2006-2007 (Drzonków 16.04) Zuzanna Wojewódzka
VII miejsce Puchar Ziem Północnych rocznik 2007/2008 (Szczecin 09.04) Zuzanna Wojewódzka

2015

III miejsce XIV Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy kat. młodzik (17.10) Julia Kolibabka
V miejsce XIV Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy kat. zuch (17.10) Zuzanna Wojewódzka
VI miejsce I Puchar Polski Juniorów Młodszych (06.09 Toruń) Zofia Hałaburda
Złoty medal dr. Mistrzostwa Polski Młodzików (Żnin 14.06) Julia Kolibabka
Złoty medal ind. Mistrzostwa Polski Młodzików (Żnin 13.06) Julia Kolibabka
III miejsce Europejski Festiwal Szermierki kat. junior młodszy (Poznań 06.06) Zofia Hałaburda
VII miejsce Europejski Festiwal Szermierki kat. junior młodszy (Poznań 06.06) Julia Kolibabka
V miejsce Puchar Ziem Północnych kat. młodzik (Szczecin 11.04) Julia Kolibabka
VI miejsce Międzynarodowy Turniej szermierczy Challenge Wratislavia do lat 15 22.03( Wrocław) Z.Hałaburda
Złoty medal dr Mistrzostwa Polski U23 07.03 (Warszawa) Zuzanna Madajczyk
III miejsce Youngster Cup rocznik 2001/2002 (Szczecin 11.01) Julia Kolibabka



2014



IV miejsce XV Otwarte Ogólnopolskie Drużynowe Mistrzostwa UKS-ów we florecie dziewcząt 23.11 (Warszawa) Julia Kolibabka

Srebrny medal Mistrzostwa Szkół Wielkopolski Szkoła Podstawowa 25.10 (Poznań) Aleksandra Napierkowska
V miejscel Mistrzostwa Szkół Wielkopolski Gimnazjum 25.10 (Poznań) Zofia Hałaburda

VI miejsce Ogólnopolski Turniej Młodzieży 21.09 (Toruń) Julia Kolibabka

srebrny medal dr. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12.09 (Konin) Zofia Hałaburda

Brązowy medal dr. Mistrzostwa Polski Młodzików (Żnin 15.06) Zofia Hałaburda

II miejsce Europejski Festiwal Szermierki rocznik 2000/2001 (Poznań 07.06) Julia Kolibabka

srebrny medal dr Mistrzostwa Polski U23 31.05 (Śrem) Zuzanna Madajczyk
VII miejsce ind Mistrzostwa Polski U23 30.05 (Śrem) Zuzanna Madajczyk

I miejsce Youngster Cup rocznik 2006/2007 (Drzonków 10.05) Zuzanna Wojewódzka
VII miejsce Youngster Cup rocznik 2000/2001 (Drzonków 10.05) Zofia Hałaburda

III miejsce Youngster Cup (Cottbus) 08.03 Zofia Hałaburda
V miejsce Youngster Cup (Cottbus) 08.03 Aleksandra Napierkowska

2013





VIII miejsce XI Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików kat.dzieci (Wrocław) Aleksandra Napierkowska

I miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" kat. gimnazjum (Śrem) Monika Dombrowska
I miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" kat. SP (Śrem) Julia Kolibabka

VII miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" kat. gimnazjum (Śrem) Luiza Stanisławska

VIII miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 05.10. WARSZAWA (Z.Madajczyk)
brązowy medal Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików szpada ind 29.09 (POZNAŃ) Zofia Hałaburda
brązowy medal Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików floret ind. 28.09 (POZNAŃ) Julia Kolibabka
III miejsce Ogólnopolski Turniej Dzieci kat młodzik 21.09 (TORUŃ) Julia Kolibabka
I miejsce Youngster-Cup 15.06 (LINDOW) Zofia Hałaburda
III miejsce Youngster-Cup 15.06 (LINDOW) Julia Kolibabka
VIII miejsce Youngster-Cup 15.06 (LINDOW) Aleksandra Napierkowska
III miejsce VI Europejski Festiwal Szermierki - Memoriału Fechtmistrza Jana Nowaka. (Poznań) kat. młodzik Julia Kolibabka

Brązowy medal dr. Mistrzostwa Polski Seniorów 01.06.(Śrem) Zuzanna Wieczorek

VIII miejsce Youngster Cup 18.05 (SZCZECIN) Zofia Hałaburda

III miejsce Ogólnopolski Turniej Szermierczy kat. dzieci 11.05 (POZNAŃ) Karolina Kamińska
VI miejsce Ogólnopolski Turniej Szermierczy kat. dzieci 11.05 (POZNAŃ) Aleksandra Napierkowska
VI miejsce Ogólnopolski Turniej Szermierczy kat. młodzik 11.05 (POZNAŃ) Julia Kolibabka

V miejsce Mistrzostwa Okręgu (ŚREM) 27.04.2013 Monika Dombrowska

III miejsce XV Turniej Szermierczy o Puchar Ursynowa we florecie kobiet (WARSZAWA) Julia Kolibabka
III miejsce XV Turniej Szermierczy o Puchar Ursynowa we florecie kobiet (WARSZAWA) Zofia Hałaburda

III miejsce Puchar Ziem Północnych rocznik 1997/1998 (SZCZECIN) Monika Dombrowska

III miejsce Youngster-Cup (COTTBUS) Julia Kolibabka

2012





I miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" (Śrem) Zofia Hałaburda
III miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" (Śrem) Antonina Lachman
VI miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" (Śrem) D.Tomaszewska
V miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" (Śrem) M.Dombrowska
VI miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" (Śrem) L.Stanisławska

VI miejsce TURNIEJ O PUCHAR PROLEXU ( WROCŁAW) Andżelika Figler

brązowy medal "Akademickie Mistrzostwa Polski" (Poznań) Zuzanna Wieczorek

VII miejsce VIII Integracyjny Turniej Szermierczy (RYDZYNA) Julia Kolibabka
VII miejsce VIII Integracyjny Turniej Szermierczy (RYDZYNA) Zofia Hałaburda

II miejsce Youngster-Cup (POCZDAM) Antonina Lachman
III miejsce Youngster-Cup (POCZDAM) Zofia Hałaburda

II miejsce XI OTWARTE MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY Antonina Lachman

I miejsce PUCHAR ZIEM PÓŁNOCNYCH ( SZCZECIN ) Antonina Lachman

I miejsce Turniej w Berlinie Antonina Lachman
IV miejsce turniej w Berlinie Zofia Hałaburda

II miejsce EUROPEJSKI FESTIWAL SZERMIERKI ( POZNAŃ ) Antonina Lachman

I miejsce Ogólnopolski Turniej Dzieci ( TORUŃ ) Antonina Lachman

III miejsce "Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych" Zuzanna Wieczorek

V miejsce "Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży" Zuzanna Wieczorek

VII miejsce "Puchar Polski Juniorów Młodszych we Wrocławiu" Zuzanna Wieczorek

2011

II miejsce "Puchar Polski Juniorów Młodszych we Wrocławiu" Zuzanna Wieczorek


III miejsce "Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Juniorów Młodszych" Zuzanna Wieczorek
V miejsce "Puchar Polski Juniorów Młodszych - XI Memoriał Romualda Piaseckiego" Zuzanna Wieczorek
VIII miejsce " XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży" Zuzanna Wieczorek

2010

III miejsce "International Children's Fencing Tournament Challenge Wratislavia" Zuzanna Wieczorek
VIII miejsce "Otwarte Mistrzostwa ZKPIG "Kuźnia Gdańska" Zuzanna Wieczorek

2009

II miejsce "Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Szczecinie" Zuzanna Wieczorek
II miejsce w drużynie "Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Szczecinie" Zuzanna Wieczorek
II miejsce "Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski - XVI Memoriał Tadeusza Mieloszyńskiego" Zuzanna Wieczorek
III miejsce "Europejski Festiwal Szermierki - II Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka" Zuzanna Wieczorek
VI miejsce " "International Children's Fencing Tournament Challenge Wratislavia" Zuzanna Wieczorek

2008

II miejsce "Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Dziecka" Zuzanna Wieczorek
II miejsce " Ogólnopolski Turniej Szermierczy do lat 13 w Poznaniu" Zuzanna Wieczorek
III miejsce "Otwarte Mistrzostwa ZKPIG "Kuźnia Gdańska" Zuzanna Wieczorek
III miejsce "Mistrzostwa Wielkopolski - XV Memoriał Tadeusza Mieloszyńskiego" Zuzanna Wieczorek
III miejsce "I Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka" Zuzanna Wieczorek
III miejsce "V Międzynarodowy Turniej Młodzików o Puchar "Elbudu" Zuzanna Wieczorek
VI miejsce "Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Koninie" Zuzanna Wieczorek

2007

Złoty medal indywidualne "Mistrzostwa Polski Juniorów" Marta Pazik
I miejsce "Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski SZS - XIV Memoriał Tadeusza Mieloszyńskiego" Zuzanna Wieczorek
V miejsce "II Ogólnopolski Turniej o Puchar "Stal-Met" w Toruniu" Zuzanna Wieczorek

2006

II miejsce "Turniej - Szermierczy Dzień Dziecka w Poznaniu" Zuzanna Wieczorek
III miejsce "Ogólnopolski Turniej Dzieci Zapolex Tour" Zuzanna Wieczorek
III miejsce "III Międzynarodowy Turniej Dzieci o Puchar "Elbudu" Zuzanna Wieczorek
V miejsce "Ogólnopolski Otwarty Turniej Szermierczy o Puchar BCS w Poznaniu" Zuzanna Wieczorek
V miejsce "V Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy " Zuzanna Wieczorek
VII miejsce "Turniej z cyklu "Zapolx Tour" Zuzanna Wieczorek

Galeria zdjęć








Liczba zdjęć: 19



Partnerzy Dla sponsorów

X
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.