Krzysztof Szymkowiak

2019

Brązowy medal dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Kraków 03.05) Olaf Wiśnik 
III miejsce Puchar Ziem Północnych  kat. U 17 (08.04 Szczecin) Kamil Matusewicz
Brązowy medal drużunowe Mistrzostwa Polski juniorów (27.02 Bydgoszcz) Michał Fredrych 

2018

brązowy medal dr. Mistrzostwa Polski Seniorów (Warszawa 27.05) Katarzyna Lachman 
V miejsce ind. Mistrzostwa Polski Seniorów (Warszawa 26.05) Katarzyna Lachman
złoty medal dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Konin 03.05) Konstancja Cichocka
brązowy medal dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Konin 03.05) Olaf Wiśnik
Srebrny medal Mistrzostwa Europy U 23 ( Erywań18.04) Katarzyna Lachman
VII miejsce dr. Mistrzostwa Polski Juniorów (Rydzyna 04.02) K. Cichocka

2017

VII miejsce Międzynarodowy Turniej młodzików (Wrocław 02.12) Kamil Matusewicz
Brązowy medal dr. Mistrzostwa Polski Młodzików (Wrocław 11.06) Kamil Matusewicz
VIII miejsce Europejski Festiwal Szermierki kat. U-15 (Poznań 04.06) Konstancja Cichocka
Brązowy medal dr. Mistrzostwa Polski seniorów (Toruń 28.05) Katarzyna Lachman
6 miejsce ind. Mistrzostwa Polski seniorów (Toruń 27.05) Katarzyna Lachman
Srebrny medal dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Drzonków 10.05) Konstancja Cichocka
VIII miejsce ind. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Drzonków 09.05) Konstancja Cichocka
VI miejsce dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Drzonków 10.05) Michał Fredrych
VII miejsce Otwarte Mistrzostwa Gdańska (Gdańsk 06.05) Kamil Matusewicz
III miejsce Puchar Ziem Północnych kat. junior młodszy (Szczecin 08.04) Konstancja Cichocka
VI miejsce dr Mistrzostwa Polski juniorów (Gdańsk 19.02) Konstancja Cichocka.

2016

VIII miejsce Mistrzostwa Szkół Wielkopolski kat. Gm. (Śrem 10.11) Konstancja Cichocka
VII miejsce I Puchar Polski seniorów 09.10 (Wrocław) Mikołaj Basiński
VII miejsce Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików (03.09 Toruń) Kamil Matusewicz
Złoty medal dr. Mistrzostwa Polski Młodzików (12.06 Wrocław) Konstancja Cichocka
VII miejsce Puchar Polski seniorek (Gdańsk 08.05) Katarzyna Lachman
V miejsce dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Olsztyn 03.05) w składzie: Cichocka
Brązowy medal dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Olsztyn 03.05) w składzie: Pera, Fredrych
III miejsce Youngster Cup kat. 2002-2003 (Drzonków 16.04) Kamil Matusewicz
I miejsce drużynowy turniej "O Puchar Rajców Gdańskich" (Gdańsk 06.03) w składzie: K.Cichocka
Brązowy medal ind Mistrzostwa Polski juniorów (Gdańsk 20.02) Katarzyna Lachman

2015

III miejsce III Puchar Polski juniorów "O Kirys Jana III Sobieskiego" 04.12 (Gdańsk) Katarzyna Lachman
I Mistrzostwa Szkół Wielkopolski Szkół Gimnazjum (Śrem 21.11.2015) Michał Fredrych
VIII Mistrzostwa Szkół Wielkopolski Szkół Gimnazjum (Śrem 21.11.2015) Konstancja Cichocka
II miejsce II Puchar Polski juniorów 25.10 (Poznań) Katarzyna Lachman
VII miejsce II Puchar Polski juniorów 25.10 (Poznań) Monika Dombrowska
VII miejsce Puchar Polski seniorów 10.10 (Gdańsk) Katarzyna Lachman
VII miejsce Puchar Polski seniorów K&K 03.10. (Wrocław) Mikołaj Basiński
VIII miejsce Puchar Polski juniorów 21.09 (Toruń) Katarzyna Lachman
V miejsce dr. Mistrzostwa Polski Młodzików (Żnin 14.06) Konstancja Cichocka
Złoty medal dr Mistrzostwa Polski seniorów 24.05 (Śrem) Katarzyna Lachman
VII miejsce Puchar Ziem Północnych kat. junior młodszy (Szczecin 12.04) Aleksander Pera
VII miejsce Youngster Cup rocznik 2001/2002 (Cottbus 07.03) Zuzanna Jóźwiak
Brązowy medal dr Mistrzostwa Polski U23 07.03 (Warszawa) Mikołaj Basiński
7 miejsce ind Mistrzostwa Polski U23 06.03 (Warszawa) Mikołaj Basiński
IV miejsce dr Mistrzostwa Polski juniorów 13.02 (Gdańsk) Bartosz Małecki
V miejsce ind. Mistrzostwa Polski juniorów 12.02 (Gdańsk) Katarzyna Lachman
VIII miejsce Youngster Cup rocznik 2001/2002 (Szczecin 11.01) Zuzanna Jóźwiak


2014

VIII miejsce XII Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików we florecie kat. młodzik (Wrocław 30.11) Zuzanna Jóźwiak
Brązowy medal XV Otwarte Ogólnopolskie Drużynowe Mistrzostwa UKS-ów we florecie dziewcząt 23.11 (Warszawa) Zuzanna Jóźwiak
III miejsce II Puchar Polski Juniorów 26.10 (Poznań) Katarzyna Lachman
VII miejsce II Puchar Polski Juniorów 26.10 (Poznań) Bartosz Małecki
Srebrny medal Mistrzostwa Szkół Wielkopolski Gimnazjum 25.10 (Poznań) Aleksander Pera
Brązowy medal Mistrzostwa Szkół Wielkopolski Gimnazjum 25.10 (Poznań) Michał Fredrych
Brązowy medal Mistrzostwa Szkół Wielkopolski Szkoła Podstawowa 25.10 (Poznań) Zuzanna Jóźwiak
VII miejsce Mistrzostwa Szkół Wielkopolski Szkoła Podstawowa 25.10 (Poznań) Konstancja Cichocka
VI miejsce Youngster Cup rocznik 2001/2002 (Poczdam) Zuzanna Jóźwiak
III miejsce międzynarodowym turnieju juniorek JENA 2014 Katarzyna Lachman
IV miejsce dr. Mistrzostwa Polski Seniorów w składzie: Lachman 05.10 (Poznań)
V miejsce dr. Mistrzostwa Polski Seniorów w składzie: Basiński,i 05.10 (Poznań)
III miejsce Ogólnopolski Turniej Młodzieży 21.09 (Toruń) Zuzanna Jóźwiak
III miejsce Puchar Polski Juniorów 20.09 (Toruń) Katarzyna Lachman
srebrny medal dr. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12.09 (Konin) Michał Fredrych
V miejsce ind. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12.09 (Konin) Michał Fredrych
Brązowy medal dr. Mistrzostwa Polski Młodzików (Żnin 15.06) Zuzanna Jóźwiak
Brązowy medal ind Mistrzostwa Polski Młodzików (Żnin 14.06) Zuzanna Jóźwiak
III miejsce Europejski Festiwal Szermierki rocznik 2001/2002 (Poznań 07.06) Zuzanna Jóźwiak
VII miejsce Europejski Festiwal Szermierki rocznik 1999/2000 (Poznań 08.06) Aleksander Pera

VII miejsce Gdańska Kuźni (Gdańsk 31.05) rocznik 2001/2002 Zuzanna Jóźwiak
srebrny medal dr Mistrzostwa Polski U23 31.05 (Śrem) Mikołaj Basiński
V miejsce ind Mistrzostwa Polski U23 30.05 (Śrem) Mikołaj Basiński
I miejsce (Wageningen 18.05) Katarzyna Lachman
I miejsce Youngster Cup rocznik 2002/2003 (Drzonków 10.05) Zuzanna Jóźwiak
VIII miejsce Puchar Ziem Północnych (Szczecin 27.04) kat 12-14 lat Michał Fredrych
VIII miejsce II puchar Polski Seniorek 07.03 (Gdańsk) Katarzyna Lachman
brązowy medal dr Mistrzostwa Polski Juniorów 26.01 (Rydzyna) Bartosz Małecki, Kasper Paluszkiewicz
VII miejsce ind Mistrzostwa Polski Juniorów 25.01 (Rydzyna) Bartosz Małecki


2013

II miejsce XI Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików kat.młodzik (Wrocław) Aleksander Pera
III miejsce XI Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików kat.dzieci (Wrocław) Zuzanna Jóźwiak
VII miejsce Pucharu Polski Juniorów 06.12 GDAŃSK ( Bartosz Małecki)
VIII miejsce Pucharu Polski Juniorów 06.12 GDAŃSK (Kasper Paluszkiewicz)
I miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" kat. gimnazjum (Śrem) Pera Aleks
III miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" kat. gimnazjum (Śrem) Pera Maks
III miejsce XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy kat. dzieci Zuzanna Jóźwiak
V miejsce Youngster-Cup (POCZDAM) kat. dzieci Zuzanna Jóźwiak
V miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 05.10. WARSZAWA (J.Szymańska)
VI miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski 05.10. WARSZAWA (K.Lachman)
złoty medal Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 28.09 ind. floret (Poznań) Pera
złoty medal Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 29.09 dr.szpada (Poznań) Pera
srebrny medal Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 28.09 ind. floret (Poznań) Fredrych
złoty medal Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 28.09 dr.floret (Poznań)skład: Pera, Fredrych
6 miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 28.09 ind. floret (Poznań) Sali Sesil
II miejsce Ogólnopolski Turniej Dzieci kat. dzieci 21.09 (TORUŃ) Zuzanna Jóźwiak
VI miejsce Ogólnopolski Turniej Dzieci kat młodzik 21.09 (TORUŃ) Sali Sesial
VII miejsce I Puchar Polski Juniorów 14.09 (TORUŃ) Kasper Paluszkiewicz
brązowy medal dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży WROCŁAW 05.07.2013r w składzie: Kasper Paluszkiewicz i Bartosz Małecki.
V miejsce I Ogólnopolski Turniej Szermierczy Żnin 2013, kat młodzik 22.06 Michał˝ Fredrych
VI miejsce I Ogólnopolski Turniej Szermierczy Żnin 2013, kat dzieci 22.06 Zuzanna Jóźwiak
I miejsce Youngster-Cup 15.06 (LINDOW) Aleksander Pera
III miejsce Youngster-Cup 15.06 (LINDOW) Zuzanna Jóźwiak
VIII miejsce Ind. Mistrzostwa Polski Młodzików˝w WROCŁAW Sali Sesil
V miejsce VI Europejski Festiwal Szermierki - Memoriał˝u Fechtmistrza Jana Nowaka (Poznań˝) kat. dzieci Zuzanna Jóźwiak
VI miejsce "Kuźnia Gdańska" kat. dzieci 26.05 (GDAŃSK) Zuzanna Jóźwiak
I miejsce Youngster Cup 18.05 (SZCZECIN) Aleksander Pera
V miejsce Youngster Cup 18.05 (SZCZECIN) Filip Szymański
III miejsce Ogólnopolski Turniej Szermierczy kat. dzieci 11.05 (POZNAŃ˝) Zuzanna Jóźwiak
III miejsce Ogólnopolski Turniej Szermierczy kat. młodzik 11.05 (POZNAŃ˝) Michał˝ Fredrych
V miejsce Ogólnopolski Turniej Szermierczy kat. dzieci 11.05 (POZNAŃ) Filip Szymański
I miejsce Mistrzostwa Okręgu (ŚREM) 27.04.2013 Katarzyna Lachman
I miejsce Mistrzostwa Okręgu (ŚREM) 27.04.2013 Kasper Paluszkiewicz
III miejsce Mistrzostwa Okręgu (ŚREM) 27.04.2013 Joanna Szymańska
VII miejsce Mistrzostwa Okręgu (ŚREM) 27.04.2013 Bartosz Małecki
VII miejsce XV Turniej Szermierczy o Puchar Ursynowa we florecie (WARSZAWA) Michał˝ Fredrych
II miejsce dr. Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Modlin - Twierdza w składzie: Basiński,
IV miejsce dr. Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Modlin - Twierdza w składzie: Mikołaj Smura
VI miejsce Mistrzostwa Polski Młodzieżowców (04.04.2013) Mikołaj Basiński
VIII miejsce Mistrzostwa Polski Młodzieżowców(Nowy Dwór Mazowiecki (04.04.2013) Mikołaj Smura
III miejsce Youngster-Cup (COTTBUS) Sali Sesil
III miejsce Youngster-Cup (COTTBUS) Aleksander Pera
V miejsce Puchar Europy Kadetek ( Poznań ) Katarzyna Lachman
III miejsce Puchar Polski Juniorów Młodszych (Gdańsk) Kasper Paluszkiewicz


2012

III miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" (Śrem) Aleksander Pera
II miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" (Śrem) Filip Szymański
5 miejsce Memoriał T.Mieloszyńskiego "Mistrzostwa Szkół Wielkopolski" (Śrem) Michał Fredrych
2 miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski, Poznań Mikołaj Basiński
1 miejsce Youngster-Cup (POCZDAM) Pera Aleksander
srebrny medal drużynowo Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (SZCZECIN) Pera Aleksander
srebrny medal drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików ( POZNAŃ ) Pera Aleksander
2 miejsce w XXXV Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci Challenge Wratislavia do lat 13 Pera Aleksander
5m- Mistrzostwa Polski Seniorów Drużynowo, Wrocław Mikołaj Basiński
2m- Mistrzostwa Polski Juniorów Drużynowo , Wrocław Mikołaj Basiński
6m- Mistrzostwa Polski Juniorów Indywidualnie, Wrocław Mikołaj Basiński


2011

8m- Puchar Polski Juniorów, Gdańsk Mikołaj Basiński
3m- Puchar Polski Juniorów, Toruń Mikołaj Basiński
3m- Puchar Polski Juniorów, Wrocław Mikołaj Basiński
5m- Mistrzostwa Polski Seniorów Drużynowo, Wrocław Mikołaj Basiński
2m- Mistrzostwa Polski Juniorów Drużynowo, Wrocław Mikołaj Basiński
6m- Akademickie Mistrzostwa Polski, Opole Mikołaj Basiński


2010



8m- Puchar Świata Juniorów, Leszno Mikołaj Basiński
6m- Mistrzostwa Polski Juniorów, Wrocław Mikołaj Basiński
3m- Mistrzostwa Polski Juniorów Drużynowo, Wrocław Mikołaj Basiński


2009

3m- Mistrzostwa Europy Kadetów Drużynowo, Bourges Mikołaj Basiński
5m- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Warszawa Mikołaj Basiński
1m- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Drużynowo, Warszawa Mikołaj Basiński
2m- Puchar Polski Kadetów, Wrocław Mikołaj Basiński
2m- Mistrzostwa Polski Juniorów Drużynowo, Kraków Mikołaj Basiński


2008

2m- Puchar Polski Kadetów, Toruń Mikołaj Basiński
3m- Puchar Polski Kadetów, Gdańsk Mikołaj Basiński


2007

3m- Puchar Polski Kadetów, Wrocław Mikołaj Basiński
3m- Puchar Polski Kadetów Toruń Mikołaj Basiński
2m- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Indywidualnie, Opole Mikołaj Basiński
1m- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Drużynowo, Opole Mikołaj Basiński

Galeria zdjęć






Liczba zdjęć: 10



Partnerzy Dla sponsorów

X
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.