Szymon Kozłowski

2024

 VIII miejsce Puchar Ziem Północynch kat. dzieci (07.04 Szczecin) Antoni Pałach

2023



1 miejsce V Memoriał Michała Kośickiego (10.09 Bydgoszcz) Mira Woźniak
8 miejsce V Memoriał Michała Kośickiego (10.09 Bydgoszcz) Florentyna Wiśnik
5 miejsce dr. Mistrzostwa Polski młodzików (11.06 Bydgoszcz) Mira Woźniak
5 miejsce dr. Mistrzostwa Polski młodzików (11.06 Bydgoszcz) Feliks Wiśnik, Robert Sammler 
srebrny medal Mistrzostwa Polski młodzików (11.06 Bydgoszcz) Feliks Wiśnik


I miejsce Gdańska Kuźnia (Gdańsk 20.05) Mira Woźniak
II miejsce Gdańska Kuźnia (Gdańsk 20.05) Feliks Wiśnik
V miejsce Challenge Wratislavia U11 (Wrocław 18.03) Mira Woźniak
II miejsce Puchar Niemiec U11 (18.02 Berlin) Felkis Wiśnik
III miejsce Puchar Niemiec U11 (18.02 Berlin)  Mira Woźniak
VI miejsce Puchar Niemiec U11 (18.02 Berlin)  Robert Sammler
VIII miejsce Puchar Niemiec U11 (18.02 Berlin) Eryk Woźniak

2022

II miejsce XX Międzynarodowy Turniej  dzieci i młodzików (Wrocław 04.12) Feliks Wiśnik
VII miejsce XX Międzynarodowy Turniej  dzieci i młodzików (Wrocław 04.12) Mira Woźniak


I miejsce Mistrzostwa Szkół Wielkopolski (18.11 Śrem) Robert Samler
III miejsce Mistrzostwa Szkół Wielkopolski (18.11 Śrem) Mira Woźniak 
III miejsce Mistrzostwa Szkół Wielkopolski (18.11 Śrem) Eryk Woźniak
III miejsce Mistrzostwa Szkół Wielkopolski (18.11 Śrem) Feliks Wiśnik


I miejsce Ogólnopolski Turniej floretowy z okazji Święta Niepodległości (Toruń 07.11) Mira Woźniak
III miejsce Ogólnopolski Turniej floretowy z okazji Święta Niepodległości (Toruń 07.11) Feliks Wiśnik


I miejsce Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy (Bydgoszcz 29.10) Mira Woźniak
I miejsce Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy (Bydgoszcz 29.10) Feliks Wiśnik 


I miejsce Puchar Rajców Gdańskich (Gdańsk 22.10) Mira Woźniak
III miejsce Puchar Rajców Gdańskich (Gdańsk 22.10) Feliks Wiśnik


I miejsce Memoriał Michała Kosickiego (Bydgoszcz 18.09) Robert Sammler 
II miejsce Memoriał Michała Kosickiego (Bydgoszcz 18.09) Mira Woźniak
VI miejsce Memoriał Michała Kosickiego (Bydgoszcz 18.09) Eryk Woźniak


Brązowy medal dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Białystok 02.05) Zuzanna Góralczyk

 2021



VI miejsce dr. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Łódz 28.06) Z.Góralczyk, 
III miejsce Europejski Festiwal Szermierki (Poznań 29.05) Eryk Woźniak
III miejsce Europejski Festiwal Szermierki (Poznań 29.05) Mira Woźniak 
III miejsce Puchar Ziem Północnych (Szczecin 24.04) Z.Góralczyk
  


2020 
II miejsce Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy kat 2011-12 (Bydgoszcz 20.11) Mira Woźniak
III miejsce Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy kat 2006-08 (Bydgoszcz 20.11) Zuzanna Góralczyk
III miejsce Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy kat 2009-10 (Bydgoszcz 20.11) Feliks Wiśnik
I miejsce Europejski Festiwal Szermierki kat. 2009-10 (25.10 Poznań) Feliks Wiśnik
III miejsce Europejski Festiwal Szermierki kat. 2005-06 (25.10 Poznań) Zuzanna Góralczyk


Srebrny medal dr. Mistrzostwa Polski Młodzików ( Oborniki Śląski 18.10) Zuzanna Góralczyk
8 miejsce ind. Mistrzostwa Polski Młodzikówe (Oborniki Śląskie 18.10) Zuzanna Góralczyk


Srebrny medal Mistrzostwa Szkół Wielkopolski (Śrem 09.10)  Felkis Wiśnik
Brązowy medal Mistrzostwa Szkół Wielkopolski (Śrem 09.10) Eryk Woźniak 

Partnerzy Dla sponsorów

X
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.