02.06.2024

MIRA WOŹNIAK I BLANKA HUDZIAK NA PODIUM, ALICJA SIKORSKA I ALICJA BORAWSKA W SZEROKIM FINALE EUROPEJSKIEGO FESTIWALU SZERMIERKI!!!

Świetnie spisały się nasze zawodniczki w międzynarodowym turnieju im. Mateusza Witkowskiego - memoriale Fechmistrza Jana Nowaka. W gronie rywalek z 12 państw trzecie miejsce wywalczyła MIRA WOŹNIAK w kategorii U-14!!!. Również brązowy medal wywalczyła BLANKA HUDZIAK w kategorii U-12!!! W szerokim finale natomiast zameldowała się ALICJA SIKORSKA, ktora ostatecznie zajęła 5 lokatę. W najmłodszej kategorii U-10 świetnie spisała się ALICJA BORAWSKA, która ukończyła turniej na VI miejscu!!